איך לרהט מסעדה חדשה

לרהט מסעדה חדשה

פתיחת מסעדה חדשה היא מיזם רחב היקף אשר כולל רבדים רבים, אשר יש להקדיש תשומת לב לכל אחד מהם. המטרה של בעלי המסעדה היא ליצור מצד אחד קונספט ייחודי ומצד שני תפריטים ייחודיים. השילוב של שתי המטרות הללו, יסחוף לקוחות למסעדה וכך היא תוכל לפעול לאורך זמן. כשהקהל מרוצה מהמזון ומכל המכלול, הוא יבקר בה שוב ושוב.

בחירת קו עיצובי למסעדה חדשה

ברוב המקרים בעלי המסעדה שוכרים מעצב פנים אשר חושב יחד איתם על נראות המסעדה החדשה. סיעור המוחות בוחן כמה וכמה אופציות, עד שמגיעים לשלב בו מחליטים על הקו העיצובי אשר ייראה כחוט השני בכל מקום במסעדה.

קו החשיבה המאתגר כולל פינות ישיבה נעימים ונוחות, כך שכל אורח יחוש רצוי וירגיש עד כמה מדובר במקום שבו חשבו על כל פרט ופרט, כדי ליצור אווירה יוצאת דופן.

בחירת רהיטים למסעדה חדשה

באולם התצוגה של ריהוט למסעדות רואים היצע נרחב מאד של כסאות לישיבה רגילה, כסאות בר, שולחנות, ספסלים וספות.

כסאות מעץ או ממתכת, בעלי משענת בצורות שונות ובכמה גדלים, מוארכים ועגולים. את גווני הריפוד אפשר לבחור בין מבחר גדול של בדים אשר יוסיפו רבות לאווירה הססגונית במסעדה החדשה. בין כיסאות הבר אפשר לבחור בדגמים מרהיבים, אשר בהם משטח הישיבה והמשענת  הם יחידה אחת ואחרים אשר בנויים משתי יחידות.

מעצב הפנים בוחר ריהוט למסעדות אשר כולל שולחנות קטנים המותאמים לשני סועדים, מרובעים, עגולים או אובליים בהתאם לחלוקה הנכונה של מרחב ההסעדה, כדי לנצל באופן המיטבי את מלוא השטח. כמו כן, שולחנות גדולים יותר המיועדים למספר רב של סועדים וספסלים תואמים. כל זאת בצבעים המשתלבים זה בזה, כדי ליצור הרמוניה ונראות מושלמת של המסעדה החדשה.

הנקודה המרכזית היא ליצור אווירה סולידית לבאי המסעדה, לאפשר להם לשבת על כיסאות בטיב מעולה שהם יציבים וכך לכל אחד מהם יהיה נוח לשבת על הכיסאות הללו.

פעילויות שונות במסעדה החדשה

כדי לקדם את המסעדה, מבצעים כמה פעולות שיווקיות כמו תליית בלונים לקידום מכירות.  על הבלונים כותבים הודעות אינפורמטיביות והיתוליות על נושאים שונים ותולים אותם הן במקום והן בסביבה הקרובה.

בלונים הם תמיד דבר נחמד וברוב המקרים כל מי שרואה אותם מתעכב על ידם וקורא את מה שכתוב בהם, בדרך זו יוצרים מסר אשר מופץ באמצעות בלונים לקידום מכירות ויוצר אפקט פרסומי נרחב.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Skip to content